duminică, septembrie 24O pasiune ce ne leagă - News Sport

Dan Petrescu și-a anunțat viitorul!

0 0
Read Time:48 Second

Cei de la CFR Cluj au anunțat printr-un mesaj postat pe pagina oficială de Facebook că antrenorul, Dan Petrescu, va continua la CFR Cluj până în vara anului 2022!

DAN PETRESCU RĂMÂNE LA CFR CLUJ!

Veste excelentă pentru familia CFR-istă la începutul anului 2020! Clubul CFR 1907 Cluj anunță faptul că antrenorul Dan Petrescu și-a prelungit contractul cu echipa noastră! Astfel, tehnicianul care a contribuit la câștigarea ultimelor două titluri de campioană ale CFR-ului și la parcursul extraordinar din competițiile europene din acest sezon, încununat cu o calificare fantastică în primăvara europeană, a semnat o nouă înțelegere cu clubul nostru valabilă până în vara anului 2022.

Suntem extrem de bucuroși că cel mai bun antrenor român al momentului va continua pe banca echipei noastre și sperăm ca împreună să atingem cele mai înalte performanțe și în sezoanele care urmează!”, a fost mesajul scris de cei de la CFR pe pagina oficială de Facebook

Foto: facebook.com/cfr1907/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *